Сложно противостоять лжи, когда власть использует мощные СМИ - Турчинов

Первый заместитель председателя политической партии ВО «Батьківщина» Александр Турчинов поделился своими впечатлениями после эфира передачи Шустер LIVE.

Вот что он написал на своей странице в сети Facebook:

«Повертаюся з ефіру у Шустера. Знаєте, дуже важко протистояти брехні, коли влада, використовуючи потужні ЗМІ, розповідає одні й ті ж самі речі, жодного разу не навівши для порівняння хоча б одного документального аргументу, хоча б одну угоду будь-якої з європейських країн.


Натомість всім підряд розказують про якісь фантастичні угоди, які є типовими та однаковими для всіх країн.


А в цей час людина, яка врятувала Україну та й ту ж Європу від замерзання, яка фактично повернула до життя енергетичну систему країни, яка вистояла в умовах колосальної економічної кризи, яка боролася з корупцією, яку не змогли звинуватити ні в чому кращому ніж в тому, що вона забрала газ у Фірташа і передала його державі, продовжує перебувати в Качанівській в’язниці і її життю загрожує реальна небезпека.


А ці богословські, олійники тощо ходять з ефіру в ефір, повторюючи як заведені одну і ту ж заграну пластинку з пропагандистськими тезами, за якими не стоїть нічого крім страху цієї влади перед тими злочинами за які рано чи пізно вони нестимуть відповідальність».Источник: “http://uainfo.org/blognews/9944-slozhno-protivostoyat-lzhi-kogda-vlast-ispolzuet-moschnye-smi-turchinov.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя