Завтра у Житомирі відбудуться змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник»

Завтра у Житомирі відбудуться змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник»

За звання найсильніших боротимуться 27 команд з усієї області, — повідомляє У ДСНС України у Житомирській області. Об этом сообщает МАФИЯ ИНФО со ссылкой на СМИ.

11 липня на території 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини (за адресою: м. Житомир, вул. С. Параджанова, 123) відбудуться змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник», відомі у світі як «Firefighter Combat Challenge».Змагання включають в себе два етапи:


І-й етап «Найсильніший газодимозахисник» – учасник повинен буде в апараті на стисненому повітрі піднятися по триколінній драбині у вікно 3-го поверху навчальної вежі, підняти на мотузці 20-кілограмове навантаження на третій поверх, на відстані 1 м пробити молотом бойок вагою 72 кг, прокласти робочу лінію на відстані 20 м, влучити у мішень струменем води, а також 30 м протягнути макет потерпілого вагою 80 кг;


ІІ-й етап «Найкраща ланка газодимозахисної служби» – рятувальники долатимуть психологічну смугу перешкод.


Початок заходу о 09:00 на території навчально-тренувального комплексу 3-ї ДПРЧ, де й проходитимуть змагання. Запрошуємо усіх бажаючих!Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/zavtra-u-zhitomiri-vidbudutsya-zmagannya-naysilnishiy-pozhezhniy-ryatu-10900600.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя